Family day

13.jún 2015 – Nielen oddych, relax a zábava, ale aj utváranie a udržovanie priateľsko-pracovných vzťahov je cieľom podujatia Family day, organizovaného spoločnosťou Slovalco. Tohtoročný rodinný deň sa konal v horúce sobotňajšie poobedie, keď si zamestnanci Slovalca a ich rodinní príslušníci mohli užiť pohodu plážového kúpaliska v Žiari nad Hronom.

Okrem dobrého jedla, si mohli všetci prítomní vychutnať aj súťaže s moderátorom Richardom Vrablecom a pohodu s hudobnými skupinami Ploštín Punk, Iné Kafé a Vidiek.

Pre najmenších boli pripravené nafukovacie atrakcie – skákací hrad či lezecká stena, maľovanie na tvár i jazda na dvoch štvornohých tátošoch. K pohode a dobrej nálade prispeli aj členovia Hasičského a záchranného zboru. Tí najprv sprístupnili svoje vozy deťom i dospelým a následne vypustili hasiacu penu, v ktorej sa vyšantili a možno aj trochu schladili najmä deti.

Tohtoročné podujatie však nespájalo len zamestnancov spoločnosti Slovalco. Bolo aj poďakovaním pre všetkých dobrovoľníkov, ktorí sa zapojili do akcie Naše mesto, a teda aj pre zamestnancov Mestského úradu v Žiari nad Hronom.